Dodatkowe usługi

Organizacja imprez integracyjnych to nie tylko zapewnienie uczestnikom interesujących atrakcji i rozrywki na najwyższym poziomie. W trosce o najwyższą jakość realizacji, oferujemy naszym klientom szereg profesjonalnych usług dodatkowych - fotorelacje i videorelacje, projekty graficzne i wizualne, transport, catering, zakwaterowanie, przygotowanie i obsługę konferencji itp.

Dzięki naszej profesjonalnej załodze i wyspecjalizowanym współpracownikom, którzy zajmą się kompleksową organizacją wydarzenia, masz gwarancję sprawnego przebiegu całego wyjazdu.

Profesjonalne usługi dodatkowe:

Zakwaterowanie

Wybierzemy dla Państwa odpowiedni hotel na imprezy integracyjne lub konferencje. Naszym atutem jest bardzo dobra znajomość rynku hotelarskiego i aktywna współpraca z wieloma obiektami o różnym standardzie na terenie całej Polski.

Biuro turystyczne

Biuro turystyczne, turystyka biznesowa i imprezy integracyjne - zapewniamy przygotowanie programu, organizację dojazdu, zakwaterowania i wycieczek krajoznawczych.

Usługi FOTO-VIDEO

Usługi fotograficzne i produkcje filmowe na potrzeby imprez integracyjnych i wyjazdów firmowych - fotorelacje, videorelacje, a także realizacja filmów promocyjnych i dokumentacyjnych.

Opracowania wizualne

Przygotowujemy projekty graficzne i wizualne zagospodarowania przestrzeni na potrzeby konferencji i wystaw.

Przygotowanie konferencji

Organizacja konferencji i spotkań biznesowych - gwarantujemy dbałość o wszystkie szczegóły techniczne, przepływ informacji oraz sprawną realizację przedsięwzięcia. Oferujemy rozwiązania organizacyjne szyte na miarę zleceniodawcy, dzięki czemu wszystko zawsze pozostaje dopięte na ostatni guzik.