Dodatkowe usługi

Organizacja imprez integracyjnych to nie tylko zapewnienie uczestnikom interesujących atrakcji i rozrywki na najwyższym poziomie. W trosce o najwyższą jakość realizacji, oferujemy naszym klientom szereg profesjonalnych usług dodatkowych - fotorelacje i videorelacje, projekty graficzne i wizualne, transport, catering, zakwaterowanie, przygotowanie i obsługę konferencji itp.

Dzięki naszej profesjonalnej załodze i wyspecjalizowanym współpracownikom, którzy zajmą się kompleksową organizacją wydarzenia, masz gwarancję sprawnego przebiegu całego wyjazdu.

 

 

Zakwaterowanie

Wybierzemy dla Państwa odpowiedni hotel na imprezy integracyjne lub konferencje. Naszym atutem jest bardzo dobra znajomość rynku hotelarskiego i aktywna współpraca z wieloma obiektami o różnym standardzie na terenie całej Polski.

Biuro turystyczne

Biuro turystyczne, turystyka biznesowa i imprezy integracyjne - zapewniamy przygotowanie programu, organizację dojazdu, zakwaterowania i wycieczek krajoznawczych.

Usługi FOTO-VIDEO

Usługi fotograficzne i produkcje filmowe na potrzeby imprez integracyjnych i wyjazdów firmowych - fotorelacje, videorelacje, a także realizacja filmów promocyjnych i dokumentacyjnych.

Opracowania wizualne

Przygotowujemy projekty graficzne i wizualne zagospodarowania przestrzeni na potrzeby konferencji i wystaw.

Przygotowanie konferencji

Organizacja konferencji i spotkań biznesowych - gwarantujemy dbałość o wszystkie szczegóły techniczne, przepływ informacji oraz sprawną realizację przedsięwzięcia. Oferujemy rozwiązania organizacyjne szyte na miarę zleceniodawcy, dzięki czemu wszystko zawsze pozostaje dopięte na ostatni guzik.