Nasza filozofia

Profesjonalna organizacja imprez i konferencji - to nasz konik!

Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Zawsze proponujemy rozwiązania najkorzystniejsze dla klienta. Czasami jest to wystawny, międzynarodowy, uroczysty bankiet na kilkaset osób, a w niektórych przypadkach jest to niewielki wyjazd firmowy na obrzeża miasta, lecz dla nas każdy projekt jest tak samo ważny i do każdego zlecenia podchodzimy rzetelnie i z pasją.

Podczas przygotowań imprez przyświeca nam jedna z ważniejszych ideii naszej firmy - "SZCZĘŚCIE - INTEGRACJA -  WSPÓŁPRACA" oraz "BEZPIECZEŃSTWO". Wiemy, że dzięki realizacji tych haseł, każda grupa może dojść do obranych przez nią celów, chociażby wydawały się początkowo nie do osiągnięcia. Dlatego w każdym projekcie stawiamy na budowanie zespołu i jego zjednoczenie.

Ale jak grupę indywidualistów nauczyć zgodnej i efektywnej współpracy?

Nie jest to zadanie łatwe, jednak odpowiednia organizacja zajęć podczas imprez integracyjnych może sprawić, że zespól zacznie myśleć w sposób niekonwencjonalny. Wykorzysta swój potencjał do wspólnego działania, zacznie współpracować również na poziomie firmowym. Często jednostka ( nawet wybitna ) nie jest w stanie pokonać problemu bez udziału drużyny. 

  • TEAM BUILDING - rozwija, pogłębia, ale przede wszystkim integruje i buduje zespół. Pomaga rozwiązywać problemy komunikacyjne w zespole i poprawić skuteczność jego działania poza murami biura. To rodzaj określonych w odpowiednim porządku i logicznie dobranych gier integracyjnych (terenowych, miejskich). W tego typu aktywności konieczny jest dobór odpowiednich i konkretnych ćwiczeń, tematyki dyskusji wraz z ich poziomem zaawansowania w zależności od tego co chcemy osiągnąć. Wspólne pokonywanie przeszkód, zaliczanie zadań kształtują umiejętności nawiązania kontaktu z ludźmi, budowania i utrzymywania długotrwałych relacji, rozumienia i akceptowania odmiennych zachowań.

     
  • BEZPIECZEŃSTWO - Wypoczynek z nami jest w pełni bezpieczny.
    Zatrudniamy wykwalifikowana kadrę. Posiadamy koncesje organizatora turystyki Marszałka woj. Pomorskiego, polise ubezpieczeniową oraz odpowiedzialnych organizatorów i pośredników turystycznych, a nasz sprzęt spełnia wszelkie normy bezpieczństwa. Zawsze przed wypłynięciem, wyjściem w góry, bądź inną formą aktywności ekstremalnej zwoływane jest zebranie kadry, omawiane są warunki pogodowe oraz niebezpieczeństwa na szlaku.