O Nas

Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez i eventów. Naszą kadrę tworzą ludzie z pasją, o szerokich kompetencjach, umiejętnościach z zakresu integracji i psychologii oraz o wysokiej kulturze osobistej, potrafiący pracować zarówno z dorosłymi, jak i dziećmi oraz młodzieżą. Współpracujemy ze specjalistami ponad 50-ciu dziedzin, posiadającymi wieloletnie doświadczenie w swoich branżach.

Na rynku eventowym wyróżnia nas zatrudnianie profesjonalnych aktorów, artystów i animatorów, obdarzonych niezwykłą charyzmą i kreatywnością. Dzięki nim realizowane dla Ciebie imprezy integracyjne zyskują wyjątkowy charakter, niepowtarzalną atmosferę i wysoką jakość. Odpowiednio przygotowana sceneria i zaangażowanie naszych pracowników wcielających się w role interesujących, wiarygodnych postaci sprawiają, że uczestnicy zabawy wczują się w klimat i skorzystają w pełni z oferowanych atrakcji.

Zatrudniamy również fotografów, operatorów kamer, montażystów i grafików, którzy udokumentują wydarzenie w postaci fotorelacji/videorelacji lub zrealizują film promocyjny na potrzeby Twojej firmy lub eventu. Od lat prowadzimy aktywną współpracę z najwyższej klasy fachowcami - m.in. instruktorami, trenerami i ratownikami, którzy towarzyszą uczestnikom podczas wyjazdów i rejsów, prowadzą szkolenia i dbają o ich bezpieczeństwo.

Nasza załoga

Nasi pracownicy to najlepsi specjaliści - doświadczeni aktorzy i animatorzy, profesjonalni artyści i fotografowie, wykwalifikowani instruktorzy, trenerzy i ratownicy, którzy zadbają o dobrą zabawę, wysoką jakość i bezpieczeństwo podczas imprezy.

Nasza filozofia

Szczęście, integracja, współpraca i bezpieczeństwo - dowiedz się, czym się kierujemy, przygotowując imprezy integracyjne, wyjazdy motywacyjne dla firm i szkolne obozy dla dzieci i młodzieży.