Wieczorne imprezy tematyczne

Szulernia - impreza wieczorna dla firm

Grota, w której piraci i szczury lądowe grają o niemałą stawkę - złoto. A rozdawane ono jest tutaj garściami! Ten, kto zgarnie go najwięcej - otrzyma Czarną Perłę!

Podczas imprezy w specjalnie przygotowanej starej tawernie będą Państwo mieli okazję stanąć oko w oko z Piratami - doświadczeni aktorzy i animatorzy przygotują atrakcje, które doskonale wprowadzą uczestników w klimat pirackiej opowieści.

Gorączka sobotniej nocy

Gorączka sobotniej nocy opanuje wszystkich, sprawiając, że cofniemy się w czasie i zatańczymy na parkiecie w rytmie disco!

Odpowiedni wystrój sali nawiązujący do dyskotek z lat 70. XX wieku, muzyka oraz liczne atrakcje i konkursy są gwarancją gorącego wieczoru i dobrej zabawy.

Fiesta - wieczór latino

Poczuj bogactwo rytmów! Gorąca salsa i inne latynoskie tańce obudzą Wasze zmysły. Odkryjcie źródło radości oraz wielkiej energii!

Wieczorna impreza integracyjna dla firm w klimatach latino. Profesjonalni tancerze i konkursy zapewnią uczestnikom wspaniałą zabawę i niezapomniane emocje.

Wieczór Szpiegowski - impreza dla firm

Gdzieś w Kasynie Royale przesiaduje tajemniczy przestępca - Dr Zło. Nikt nie wie, jak wygląda, ani kim jest. Skonstruował on niebezpieczną broń, która może zniszczyć świat. Trzeba go powstrzymać, a czas ucieka!

Ciekawe konkurencje i atrakcje nawiązujące do kultowych filmów o Jamesie Bondzie stanowią świetne dopełnienie udanej imprezy integracyjnej. Nasi profesjonalni animatorzy zadbają o odpowiednią atmosferę i emocjonujące przeżycia.

Gangi Nowego Jorku - impreza wieczorna dla firm

Witamy w roku 1928 w Ameryce - kolebce nowoczesnej mafii. Konkurencja jest ogromna, bowiem każda z rodzin mafijnych chce stanąć na czele nowojorskiego półświatka.

Firmowa impreza integracyjna, podczas której nasi aktorzy wystąpią w kostiumach stylizowanych na modzie tamtej epoki, a uczestnicy zabawy zostaną podzieleni na rody mafijne i staną do rywalizacji w atrakcyjnych konkurencjach.

PRL - wieczorna impreza dla firm

Towarzysze! I wy możecie zostać Przodownikami Roku! Ale oczywiście każdemu przed robotą i po robocie należy się relaks!

Podczas wieczornej imprezy aktorzy wcielą się w role archetypicznych postaci Polski Ludowej, a zaaranżowane pomieszczenie i atrakcje pozwolą znów poczuć atmosferę świata znanego z filmów Barei.