Woda

Rejsy

Rejsy na Mazurach: dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z żeglarstwem, jak i rejsy rekreacyjne, przeznaczone specjalnie dla firm, dzieci i młodzieży.

Regaty

Posiadamy nowoczesne jachty kabinowe z roku 2006 i 2007 o różnym standardzie. Regaty rozpoczynamy od zajęć teoretycznych gdzie przedstawiamy tajniki żeglowania oraz zasady bezpieczeństwa.

Żaglowce

Organizacja imprezy integracyjnej dla firm lub konferencji na pokładzie żaglowca jest znakomitą alternatywą dla hoteli i restauracji.

Motorówki

Impreza integracyjna na ekskluzywnej łodzi motorowej (wraz z opieką sternika) jest doskonałą atrakcją, dostarczającą wiele emocji i zapewniającą aktywny wypoczynek podczas wyjazdu.

Kajaki

Kajakarstwo to świetny sposób na aktywne spędzanie czasu podczas firmowego wyjazdu integracyjnego. Poczuj adrenalinę i satysfakcję z pokonania trasy w otoczeniu dziewiczej przyrody.

Katamarany

Żeglowanie katamaranem to dyscyplina zespołowa wymagającą od członków załogi pełnego zaangażowania i współdziałania - doskonała atrakcja podczas imprezy integracyjnej.