Imprezy zimowe

Zimowy wyjazd pozwala na oderwanie się od codzienności. Śnieżne szaleństwo dostarczy dużo radości i aktywnej zabawy oraz poprawi kondycję!

 

Wypoczynek w górach jest jedną z najpopularniejszych form spędzania wolnego czasu podczas ferii czy urlopów. To również doskonały pomysł na organizację imprezy motywacyjnej dla firm. Taki wyjazd oferuje liczne atrakcje, a bliskość natury sprawia, że łatwo oderwać się od miejskiego zgiełku i znaleźć chwilę dla siebie. Zimowa aura dodaje magicznego uroku, dzięki czemu wyjazd zapada w pamięć, a aktywność sportowa pozwala w pełni czerpać z życia.

Organizujemy zimowe imprezy integracyjne zarówno w górach (polskich lub zagranicznych), jak i na Mazurach. W ramach ich realizacji zapewniamy dojazd i zakwaterowanie w przytulnych ośrodkach i hotelach, przygotujemy również znakomity program dzienny oraz wieczorny. Nasi wykwalifikowani, profesjonalni instruktorzy zadbają o Twoje bezpieczeństwo i rozrywkę oraz o sprzęt najwyższej jakości.

 

  • Narty i snowboard

Urok i emocje towarzyszące narciarstwu i jeździe na snowboardzie nie mają sobie równych. Pierwsze ma szerokie rzesze wiernych sympatyków, natomiast snowboard to nie tylko jazda i skoki, ale także charakterystyczna moda i styl bycia. Przygotowane przez nas kursy dla początkujących, a także mini zawody to świetna forma rekreacji na świeżym powietrzu integrująca uczestników. Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę instruktorską, dzięki której narciarstwo i snowboard  staną się ogromną przyjemnością i dostarczą wielu emocji w duchu rywalizacji.

 

  • Narciarstwo biegowe

Wędrówki na nartach biegowych i śladowych z dala od zatłoczonych ulic oraz masowo obleganych stoków narciarskich pozwolą uczestnikom na bliższy kontakt z naturą, poprawią kondycję i dostarczą satysfakcji po przebytych kilometrach. Narciarstwo biegowe można uprawiać praktycznie wszędzie. Dla turysty narciarza trasą może być nie tylko szlak turystyczny, ale polna lub leśna droga, las, łąka, skute lodem koryta rzek i jezior, pola. Zima umożliwia wędrówkę po terenach niedostępnych w innych porach roku, np. przez moczary i bagna. Dzięki temu jazdę na nartach możemy połączyć z imprezą na orientację. Oprócz wędrówek, w trakcie imprezy można przeprowadzić zabawy team buildingowe na dwóch deskach. Dobrej techniki wymaga np. przeciąganie liny lub przejazd pod nisko zawieszoną poprzeczką.

 

  • Skutery śnieżne

Komfort jazdy, relaks, bezpieczeństwo - oto zalety wypraw na skuterach śnieżnych. Przyjemności dostarczą wycieczki przez dukty leśne, doliny, pagórki oraz zamarznięte jeziora. Uczestnicy pomkną w białym puchu po bezdrożach, napawając się zmieniającym krajobrazem.

 

  • Kuligi

Zabawa, której towarzyszy radość wspólnej jazdy saniami przez ośnieżony las. Wieczorem kulig rozświetlają pochodnie, a muzyka i śpiew świetnie pasują do ogniska, przy którym można skosztować grzanego wina.

 

  • Curling

Curling to sport o wielowiekowej tradycji. Rywalizacja polega na przesuwaniu ciężkich, granitowych kamieni po lodzie, tak aby znalazły się jak najbliżej środka wyznaczonego koła. W grze biorą udział dwie czteroosobowe drużyny. Każdy z członków zespołu po kolei wypuszcza dwa kamienie (na przemian z rywalami). W tym czasie dwaj inni koledzy mają prawo szczotkować lód. Pozwala to na precyzyjniejsze umieszczanie kamieni w tarczy. Czwarty gracz, zazwyczaj kapitan drużyny, najpierw pokazuje puszczającemu kamień, gdzie celować, a potem podpowiada, czy szczotkować lód i jak mocno.

 

  • Bojery

Emocjonująca forma spędzenia zimowego czasu oraz dyscyplina, która nie wymaga wielkich umiejętności żeglarskich. Każdy poradzi sobie na gładkim lodzie, w niezbyt trudnych warunkach pogodowych i po krótkim szkoleniu na temat wiatrów i prawa drogi (kto ma pierwszeństwo na lodzie). Zima na Mazurach stwarza doskonałe warunki do uprawiania żeglarstwa lodowego. Podczas mrozu, kiedy świeci słońce uczestnicy będą mogli zasmakować w lodowym, emocjonującym, lataniu.

 

  • Iceboard

Proponujemy zimowe zmaganie z wiatrem, czyli windsurfing na lodzie, który może stać się wstępem do nauki pływania na tradycyjnej desce. Zaletą iceboardu jest jego stabilność, co ułatwia utrzymanie równowagi i oswaja z prędkością. Zalew, jezioro, lodowiec - "windsurfing na lodzie" można uprawiać na każdym zamarzniętym akwenie.

 

  • Snowkiting

Szaleństwo na desce lub nartach z latawcem - to alternatywa dla kitesurfingu, która dostarcza więcej adrenaliny. Sport ten jest dużo prostszy od odmiany letniej, dzięki stabilnemu gruntowi i możliwości uprawiania przy słabszych wiatrach. Wystarczy zamarznięte jezioro i krótkie szkolenie, żeby uzyskać wysokie loty i poczuć w płucach mroźne powietrze.