Magia bębnów - warsztaty muzyczne dla firm i szkół

Integracja i kreatywność - warsztaty muzyczne stwarzają okazję do budowania pozytywnych relacji oraz odkrywania swojego wnętrza i talentów.
 
Imprezy integracyjne oferujące warsztaty bębniarskie zachęcają uczestników do wspólnego działania, by razem stworzyć coś wyjątkowego. Nauka nowej umiejętności otwiera umysł na nowe możliwości i uświadamia, że zawsze warto pokonywać przeszkody, by zrealizować zamierzony cel - a wszystko w atmosferze dobrej zabawy!
Zajmujemy się organizacją warsztatów zarówno dla firm, jak i szkół.
 
Program eventu uwzględnia część warsztatową oraz rozrywkowo-artystyczną.
 
  • Warsztaty  muzyczne. Dzięki niepowtarzalnej metodzie nauki, grupa osób niemających wcześniej czynnej styczności z profesją muzyka, okazuje się zgranym zespołem muzycznym. Podczas warsztatów uczestnicy spotkania zapoznają się z sekretami używania instrumentów perkusyjnych pochodzących z różnych stron świata - Afryki, Azji i Ameryki Łacińskiej. Po kilkunastu minutach wspólnej zabawy z chaotycznych dźwięków wyłania się rytm rytualnego, życiodajnego misterium!
 
  • Fire Show. Taniec z ogniami uświetni wieczór podczas imprezy integracyjnej. To spektakularne widowisko z udziałem łańcuchów zakończonych płonącymi kulami, palącymi się wachlarzami i ognistymi maczugami, wprawionymi w ruch przez zaklinaczy ognia - profesjonalnych tancerzy i aktorów.
 
  • Capoeira. Pokaz sztuki walki, która spośród innych wyróżnia się dynamizmem i taneczną płynnością. Została tworzona w XVIII i XIX wieku przez brazylijskich niewolników w Salwadorze. Capoeira stała się dla nich sposobem na manifestowanie odrębności kulturowej. Wywodzi się z rytualnych tańców plemion afrykańskich. Zawiera też wiele cech kulturowych charakterystycznych dla Indian południowoamerykańskich.